MATERIÁLY

Staráme sa o pôvodné emócie uložené v dreve

Európsky dub a americký čierny orech sú kvalitné a rokmi overené dreviny, ktoré si pri našom spracovaní zachovávajú všetky svoje vzácne vlastnosti. Proces prevažne manufaktúrnej výroby sa začína starostlivým výberom, triedením a sušením dreva. Skôr než je výrobok z masívneho dreva pripravený na cestu do nového domova, prechádza dlhým procesom prác, na konci ktorého odovzdáme zákazníkovi kus skutočného remeselného umenia.
Každý výrobok je jedinečný
Jedinečnosť každého stromu sa odráža v jednotlivých kusoch nábytku, ktoré majú svoj vlastný originálny vzhľad a charakter v závislosti od použitého materiálu a jeho pôvodu. Náš dubový nábytok je k dispozícii v niekoľkých farbách - v prírodnom, svetlom alebo tmavom odtieni.
Prírodné oleje a vosky
Dubové výrobky sa ošetrujú olejovaním, aby sa zvýraznila krása kresby masívneho dreva. Používajú sa produkty na prírodnej báze - ľanový olej a prírodný vosk. Farebný vzhľad neprírodných výrobkov sa dosahuje olejovaním s pigmentom (alebo naparovaním v prípade tmavých odtieňov). Prírodná povrchová úprava umožňuje jednoduchú údržbu a úplnú obnoviteľnosť nášho nábytku v domácej starostlivosti.

ZÁRUKA

Láska na celý život

Zasvätili sme svoj život zdokonaľovaniu výrobku, ktorý je odolný a časom nestráca na hodnote. Vďaka trvanlivosti a pevnosti materiálu, remeselnému spracovaniu a prírodnej povrchovej úprave výrobky z masívneho dreva krásne starnú. Kúpa takéhoto nábytku je láska na celý život, a preto na všetky výrobky poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku.

Otváranie, hladkosť pohybu a tlmenie v pohyblivých častiach nábytku prináša komplexný zážitok zo všetkých detailov výrobku aj z jeho každodenného používania. Montujeme spoľahlivé závesné kovania značiek Hettich a Blum, na ktoré poskytujeme doživotnú záruku.