Sezóna farieb

Colourful season

V posledných lúčoch babieho leta sme sa rozhodli vdýchnuť Javorine nové farby. Všetci túžime zachytiť tieto teplé okamihy, aby sa stali trvalou súčasťou našich domovov, aby nás nabíjali energiou a inšpirovali. Farby dokážu rozochvieť všetky zmysly a prebudiť emócie, ktoré nás povznesú do každodenného života.

Každý z citlivo namiešaných odtieňov Šalvia (Sage), Vápenec (Limestone), Hlina (Clay), Citrín (Citrine), Pokoj (Serenity) a Šarlát (Scarlet) majú svoj osobitý náboj, ale všetky majú jedno spoločné: dokážu rozžiariť krásu masívneho dubového dreva, ktoré je našou doménou. Vytvárajú harmóniu, najmä s prírodným odtieňom, ktorá nezatieni, ale naopak zvýrazní jeho jedinečnosť. Vďaka jeho čistote a pokoju sa každý interiér môže voľne premeniť na maliarske plátno, ktoré čaká len na to, aby sa ho dotkol štetec.

Stolička LOPA, vešiak FORCONE a zásuvky stola DESK sú teraz k dispozícii v 6 nových farbách, ktoré sa môžu stať decentným, hravým alebo odvážnym doplnkom sofistikovaného interiéru.

 

Môže sa vám tiež páčiť

  • How to place a bed correctly?

    Ako správne umiestniť posteľ?

    Či už prerábate svoju súčasnú spálňu, premýšľate nad kúpou novej postele, alebo sa sťahujete do nového domu, rozhodnutie kam umiestniť posteľ môže byť jednoduché, no nie vždy správne.  Existuje viacero...

  • Colourful season

    Sezóna farieb

    V posledných lúčoch babieho leta sme sa rozhodli vdýchnuť Javorine nové farby. Všetci túžime zachytiť tieto teplé okamihy, aby sa stali trvalou súčasťou našich domovov, aby nás nabíjali energiou a...